Основні види промислових підшипників. Різновиди і відмінності

Види підшипників: особливості та застосування 
Підшипники знаходять застосування в машинобудуванні і промисловості. Для конкретних завдань створені відповідні види підшипників. Щоб вибрати механізми потрібно розібратися в ряді нюансів.


Основні види підшипників 
Деталі використовують як частину опори для утримання рухомої конструкції. Механізм забезпечує кочення або ковзання, приймає і передає навантаження від рухомого вузла на інші частини. Найчастіше в промисловості задіюють моделі ковзання і кочення. 


В чому різниця 
Головна відмінність моделей кочення і ковзання полягає в принципі роботи. Перші працюють на терті і в порівнянні з другими знижують витрати енергії через малу площу контакту.


Моделі кочення: опис, переваги і недоліки, види 
Виготовлені з кілець і кульок або валиків, які ковзають по жолобах. Елементи розділені сепараторами для запобігання блокування. 
Існують наступні типи підшипників кочення: 
закриті - оснащені кришкою і не потребують обслуговування; 
відкриті - чутливі до контактів з чужорідними тілами, що може спровокувати поломку.

Перевагами даного різновиду є тривалий термін служби і малий знос при будь-яких оборотах. Ключовий мінус полягає в гучній роботі. 
Моделі ковзання: опис, переваги і недоліки, види 
Це корпус із прорізом, в якому поміщені змазуючий пристрій і втулка. Тертя відбувається при ковзанні сполучених деталей. 

Перевагою є практично безшумна роботу і низька ціна. Серед мінусів необхідність обслуговування і короткий термін служби.
Поділяють механізми за кількома ознаками. Залежно від основного фактора - напрямки сприйняття навантаження, виділяють наступні види корпусних підшипників: радіальні, осьові, радіально-наполегливі. 
Наша компанія надає можливість замовити промислові підшипники на доступних умовах.


На сайті доступний каталог підшипників, в якому допоможуть зорієнтуватися консультанти.