Категорії товарів

Всі товари
Всі товари
Підшипники
Підшипники
Ремені
Ремені
Ланцюги
Ланцюги
Манжети
Манжети
З/П до тракторів
З/П до тракторів
Інструмент
Інструмент
Автотовари
Автотовари
Мастильні матеріали
Мастильні матеріали
Метизи
Метизи
Рукави
Рукави
Стопорні кільця
Стопорні кільця
Підшипник SA-210 ( UE 210S) ZVL Новинка
І - UC202 - UCF 203,SA-210 ( UE 210S) ZVL,Корпусні підшипники..
742 грн. 668 грн.
Без ПДВ: 668 грн.
Підшипник UCP-210 ZVL (SGC210) Новинка
І - UC202 - UCF 203,UCP-210 ZVL (SGC210),Корпусні вузли..
981 грн. 883 грн.
Без ПДВ: 883 грн.
Підшипник UCP-201 NT Новинка
І - UC202 - UCF 203,UCP-201 NT,Корпусні вузли..
101 грн. 91 грн.
Без ПДВ: 91 грн.
Підшипник UCF-205 CX Новинка
І - UC202 - UCF 203,UCF-205 CX,Корпусні вузли..
135 грн. 122 грн.
Без ПДВ: 122 грн.
Втулка для підшипників Н308 CX Новинка
В2 - 11205,Втулка для підшипників Н308 CX,Втулка підшипника..
103 грн. 92 грн.
Без ПДВ: 92 грн.
Про компанію

Наш трудовий колектив протягом багатьох років працює на ринку продажу підшипників та клинових пасів, ставши постачальником цієї продукції для оптових покупців, державних та комерційних підприємств, приватних покупців. Пропонуємо споживачам підшипники власної торгової марки NT та клинові паси торгових марок V-BELT та KBF, що виготовляються на наше замовлення в Китаї. Серед пропонованих нами товарів також підшипники відомих міжнародних торгових брендів, таких як SKF, FAG, а також ZVL(Словакія) , FLT (Польща) та інші В останні роки асортимент пропонованої нами продукції було розширено: пропонуємо споживачам привідні ланцюги та ланки до них, манжети армовані (сальники) та манжети для гідравліки, різноманітний інструмент та інші корисні товари для комерційного та приватного споживання. З метою більш широкого доступу до пропонованої нами продукції для наших існуючих та потенційних клієнтів був створений інтернет-магазин. Тут ви можете замовити необхідні вам комплектуючі та отримати необхідну консультацію від наших менеджерів.

Арт Кар

Про компанію

Наш трудовий колектив протягом багатьох років працює на ринку продажу підшипників та клинових пасів, ставши постачальником цієї продукції для оптових покупців, державних та комерційних підприємств, приватних покупців.

Пропонуємо споживачам підшипники власної торгової марки NT та клинові паси торгових марок V-BELT та KBF, що виготовляються на наше замовлення в Китаї. Серед пропонованих нами товарів також підшипники відомих міжнародних торгових брендів, таких як SKF, FAG, а також ZVL(Словакія) , FLT (Польща) та інші.

З метою більш широкого доступу до пропонованої нами продукції для наших існуючих та потенційних клієнтів був створений інтернет-магазин. Тут ви можете замовити необхідні вам комплектуючі та отримати необхідну консультацію від наших менеджерів.

Наші переваги

Ми продаємо тільки офіційну і якісну продукцію!
Найбільший асортимент продукції.
Швидка обробка замовлень і професійна консультація.
Постійна наявність товару на складі.